H A K K I M I Z D A

 Etkin Pazarlama, elektrikli ve elektronik ev eşyaları, bilgisayar bileşenleri, mutfak eşyaları, küçük ev aletleri, kişisel bakım eşyaları, hediyelik eşya konularında aradığınızı bulmanız için çalışan bir pazarlama firmasıdır.19.. yılında faaliyetlerine başlayan Etkin Grup Pazarlama, .. yıllık deneyim ve hizmet anlayışıyla, kendi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

Şu anda İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ) da 31. adada ofis ve teşhir alanı, yine Bağcılar/Çiftlik’te satış ve servis merkeziyle hizmet vermektedir. Daha sonra firma oluşumunu ve hedefini kendi markası ile ileri götürme kararını almış ve kendi markasını yaratarak, CVS markasını tüketicinin beğenisine sunmuştur. İlk günlerinde kendi konseptine uygun olarak elektronik ürünler ile tüketiciyle buluşan CVS markası, yakaladığı kalite ve beğeniden güç alarak, ürün gamını ve ürün sayısını geliştirmiştir.

Etkin Grup Pazarlama, ev elektroniği, küçük ev aletleri, iklimlendirme, kişisel bakım, bilgisayar bileşenleri ve ev aksesuarlarını ana ürün grupları arasında bulundurmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretim maliyetlerini düşürerek tüketiciyle buluşan Etkin Grup Pazarlama müşteri memnuniyetini hedefleyerek büyümektedir.